WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Vtrack to doskonałe połączenie wiedzy i doświadczenia, które zostało z konsekwencją i rygorem zastosowane. Siłą napędową jakości produktów Vtrack jest uzdolniony zespół, który przekłada wyniki badań w innowacje a innowacje w projekty wyprzedzające swój czas.

Klienci wybierający VTRACK mogą polegać na firmie, która ma doświadczenie na międzynarodowych rynkach.

Historia grupy Intramex Valuepart sięga 40 lat wstecz. W 1969 roku Włoch Ivano Passini założył w Modenie firmę Valuepart, zajmującą się produkcją i sprzedażą części do maszyn budowlanych i rolniczych.

W obecnej chwili sieć handlową tworzy kilka oddziałów w krajach takich jak: Włochy, Polska, Turcja, USA, Kanadzie oraz Australia.

Nasze fabryki mieszczą się we Włoszech, Turcji i Korei Południowej. Produkty nasze są oznaczone logiem Vtrack. Każda część z produkcji jest nim oznakowana – od podkładki do łańcuchów. Wysokiej klasy technologia produkcji i doskonała jakość to cechy, które decydują o przewadze naszych produktów nad konkurencją. Regularnie wprowadzamy nowe produkty do naszej oferty wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów. Nie boimy się nowych wyzwań, dzięki czemu tworzymy z pasją i radością!

Asortyment części VTRACK obejmuje podwozia gąsienicowe zarówno metalowe jak i gąsienicę gumowe, zęby, lemiesze, groty, łyżki, kompletne ramy podwozia, itp.

Polski oddział Valuepart zapoczątkował swoją działalność w 2009 roku. Naszymi odbiorcami są firmy z branży budowlanej, górniczej ,drogowej, a nawet rolniczej. Nasz zespół oferuje fachową pomoc w doborze części, a jeśli istnieje potrzeba weryfikacji maszyny u Klienta też to nie stanowi dla nas problemu.

NASZ ZESPÓŁ

Nie boimy się nowych wyzwań, dzięki czemu tworzymy z pasją i radością!

Valuepart tworzy zespół ludzi z odpowiednim przygotowanie do projektowania, planowania i tworzenia kompletnych i o najwyższej jakości rozwiązań.

Valuepart wspiera swoich klientów przez analizę ich potrzeb i przedstawia spersonalizowane rozwiązania oraz zapewnia doskonałą obsługę posprzedażową.

DODATKOWE INFORMACJE